לשפתיים יש חשיבות גבוהה בפנים הנשיות. בהליך קצר אחד ניתן לעצב בשלמות את צורת השפתיים, לטשטש את הקמטים מסביב לשפתיים ולהשיב להן את צורתן ואת המלאות שאבדה, להעניק מראה נשי יותר.

  • שימוש בטכניקה חדשנית
  • טיפול באמצעות רופא מיומן
  • ללא אשפוז
  • תוצאות מובטחות
​מהו עיבוי שפתיים ולמי הוא מיועד ?
עיבוי השפתיים נחשב כיום לטיפול הנפוץ והפופלארי ביותר בתחום הרפואה האסתטית, כל זה במינימום זמן וכאב, מיד לאחר הטיפול תוכלי לחזור לשגרה מלאה.

טיפול עיבוי שפתיים הוא טיפול קל וללא ניתוח, מיועד לקבלת מראה שפתיים מלא וחושני. הטיפול מתאים לבעלי שפתיים צרות ושמוטות, שפתיים דקות ושטוחות או בעלי שפתיים אשר הרקמה השומנית התת עורית באזור השפה, הינה מדולדלת.

כיצד מתבצע התהליך ?
טיפול עיבוי שפתיים במרטין קליניק מתבצע על ידי רופא מיומן ובעל ניסיון רב בתחום הזרקות. הרופא מתאים לך תכנית הזרקות אישית המתייחסת למיקום נקודות ההזרקות ומינון החומר המוזרק בכל נקודה. טיפול עיבוי שפתיים מתבצע באמצעות זריקות של חומצה היאלורונית, כאשר החומצה מיוצרת בגוף באופן טבעי.

יפה וחושנית ללא תופעות לוואי
טיפול עיבוי שפתיים אינו כרוך באשפוז ותוך זמן קצר, עוד באותו יום, ניתן לחזור לשגרה. יחד עם זאת, ביום הטיפול, יש להימנע משתיית משקאות חמים, עישון ואיפור אזור השפתיים.

טיפול בטוח ותוצאות מובטחות

תוצאת הטיפול היא שפתיים רכות , בריאות , מלאות ועשירות בלחות .באמצעות שילוב הטכנולוגיות הטובות ביותר ביחד עם צוות הטוב ביותר, תוכלי לקבל תוצאה מושלמת עבורך כבר מיד בסיום ההזרקה ניתן לראות תוצאות, על פי התכנית אשר הותאמה אישית: שפתיים מעובות, חלקות, בשרניות ומורמות.

 

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר