אודות מרטין

מרטין מרכז לטיפולים אסתטיים ורפואיים

מרטין קליניק הינו מרכז לטיפולים אסתטיים בעל וותק של שלושים שנה, אשר הוקם על ידי מרטין וייצמן, במטרה לתת מענה נרחב לתחום האסתטיקה והיופי, ללא צורך בניתוחים פלסטיים.

המרכז ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, כך שהוא מאפשר לך לקבל את הפיתרון הנכון והשלם לצרכים האסתטיים שלך.
המרכז משלב לתוכו קשת של טיפולים אסתטיים, קוסמטיים ופרא-רפואיים:קוסמטיקה רפואית,הסרת צלקות,טיפולי לייזר,הזרקות ומילויים,טיפולי יופי ואסתטיקה,הסרת שיער.

הצוות של מרטין קליניק מורכב מרופאים מומחים בתחומם, כל רופא/ה מתמחה בקשת טיפולים בהם הוא מוביל בתחומו.

המרכז פועל על בסיס שיתוף פעולה בין רופאי עור, רופאים אסתטיקנים וקוסמטיקאית רפואית, בדרך זו נותן מענה מקצועי לכל תחום טיפולי, ומאפשר להתאים לך תוכנית טיפולית אישית, נכונה עבורך, על פי הצרכים האסתטיים אל מול הנתונים הפיזיולוגים שלך.

 

כבר בילדותה חלמה מרטין ללמוד קוסמטיקה וקוסמטיקה רפואית, בשאיפה לתרום ליופיים של אנשים.בצעירותה סבלה מרטין עצמה מעור בעייתי ביותר,  וחיפשה אחר פתרונות איכותיים וארוכי טווח לבעיה.
לאחר לידת בתה הבכורה נרשמה מרטין לבית הספר לקוסמטיקה של מועדון “לאישה” , ובמקביל החלה לעבוד במכון קוסמטיקה מצליח בתל אביב, שם רכשה  ניסיון מקצועי רב, במקביל לרכישת ההשכלה בנושא.
לאחר כשנתיים, החלה מרטין לימודי כימיה ורפואה קוסמטית באוניברסיטת תל אביב,  ובמהלך לימודיה פתחה את מכון הקוסמטיקה, אשר פועל בהצלחה מרובה עד היום.
מאחורי מרטין וייצמן עומדות 30 שנים של ניסיון, התפתחות ולמידה בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית, יחד עם פיתוחים בלעדיים של חומרים פעילים לטיפולים קוסמטיים שונים, אשר באים לידי ביטוי יומיומי בטיפולים, ובשילוב עם רגישות ומקצועיות לכל אחד ואחת מלקוחותיה.

צרו קשר