ההתפתחות הטכנולוגית של שיזוף מלאכותי הולכת ונהיית נפוצה עם הזמן. באמצעות שיזוף מלאכותי ניתן להשיג את אותה התוצאה של שיזוף טבעי, ואף טובה בהרבה, כמובן מבלי לסבול שעות מול השמש. שיזוף באמצעות מכונות שיזוף נעשה בשכיבה או בעמידה. מדובר בתהליך של מספר דקות, בהתאם לסוג העור של המטופל, אשר בסופו העור מקבל גוון אחיד ועמוק של שיזוף, בהתאם לדרישתו.

מיטת שיזוף היא האופציה היעילה והמהירה לשיזוף העור מבלי לבלות שעות מיותרות על שפת הים או הבריכה. אך גם כאן יש לדעת איך לעשות זאת בצורה הנכונה. איך להכין את גופנו, איך לשמור על אחידות גוון וצבע וכמה זמן כדאי להקדיש לזה.

יתרונות לשיזוף בעזרת מיטת שיזוף לעומת שיזוף בשמש

  • שיזוף מלאכותי היא הדרך היעילה והמהירה ביותר להשיג לעורנו גוון חום יפהפה, מבלי לחשוף את עורנו לשמש.
  • השיזוף איננו כואב או מציק, כל שהמטופל עושה הוא לעמוד או לשכב בתוך המיטה למשך זמן הטיפול.
  • באמצעות שיזוף במיטת שיזוף גוון העור יוצא אחיד ושלם, מבלי הסכנה הקיימת בשיזוף טבעי להישרף. השיזוף איננו יוצר אדמומיות על האור, ונעשה בדיוק בהתאם לגוון שנרצה בו.

הרבה בריאות – האם ידעתם שהיווצרות ויטמין D3 מתרחשת רק תחת השפעת קרניUV? חשוב להבין כי קרני UV קיימות רק בהיחשפות לאור שמש טבעי או למיטות השיזוף. הויטמין הזה הוא הורמון חשוב מאד לטובת תהליכים שונים בגוף כמו: הודות להיווצרות ויטמין D3 מצטבר סידן בעצמות ובעזרתו הגוף מצליח לבנות עצמות חדשות, לגדול ולגבוה. כמו כן הוויטמין מהווה הגנה על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס.

טיפים לשימוש יעיל במכונות שיזוף

  • אין צורך להתכונן לפני פעולת השיזוף במיטת שיזוף אלא רק להקפיד על הזמנים והמרווחים בין פעולה לפעולה, אלו נקבעים בהתאם לתכנית האישית של כל משתזף ומשתזפת במכון.
  • מומלץ למרוח את העור לפני הטיפול בתחליבים ו/או קרמים עשירים בלחות, איכותיים, ללא מרכיבים על בסיס נפט שסותמים את נקבוביות העור.
  • בתום הטיפול חשוב מאוד למרוח את העור בקרם גוף, בכדי לשמור על לחות.
  • הקפידו להתמיד במכון השיזוף עימו התחלתם, על מנת להרגיל את עורכם לשיטה מסויימת וליצור מראה עקבי ואחיד.
  • חשוב להרכיב משקפי מגן בזמן הפעולה על מנת להגן על העיניים . בקשו מהמכון אליו הגעתם משקפי מגן תקינים ונקיים.

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר