הוזמנתם לאירוע משפחתי חשוב או חגיגה עסקית ואתם רוצים לבוא עם שיזוף של מי שהרגע חזרו משיט תענוגות בקאריביים, אבל האירוע עוד כמה ימים ואין מספיק זמן !!! מלבד מיטות שיזוף בהן התוצאות נראות תוך כמה ימים, אופציה נוספת ושיטת שיזוף מהירה יותר היא השיזוף בהתזה. השיטה שמשתמשות בה רוב הדוגמניות לפני הפקות, צילומי אופנה או סרטוני פרסומת.

מהו שיזוף בהתזה?

במשך 2 דקות מותזת על הגוף תמיסת שיזוף המבוססת על חומרים טבעיים לחלוטין. החומר הוא DHA המופק מסוכר שאינו מכיל תוספות כימיות העלולות לגרום לפגיעה בעור. מדובר בשיטה בטוחה לחלוטין לשיזוף מבלי לפגוע בבריאות העור תוך קבלת תוצאות מדהימות אחידות ומידיות.

את התוצאה המדהימה הסופית ניתן לראות תוך 24 שעות בלבד ואז הופך העור לבעל צבע שזוף ויפהפה המחזיק מעמד בין 5 ל-10 ימים תלוי בסוג העור של כל אחת ואחד. לאחר כשבוע מתחיל הצבע לרדת ולהעלם בצורה טבעית ללא נקיטת פעולות מסובכות או מיותרות .

כיצד להגיע לגוון עור מושלם? טיפים ומידע חשוב

– יש לבצע ניקוי יסודי של עור הגוף. מומלץ להשתמש בחומרי פילינג איכותיים שיסירו מהעור שאריות של קרם, דיאודורנט, איפור או זיעה מבלי לגרום להיווצרות אדמומיות על העור לאחר הפילינג. על מנת שחומרי ההתזה יעניקו צבע עור אחיד ומיטבי, על תאי העור להיות נקיים לגמרי לכן מעבר לפילינג חובה להתקלח לפני הפעולה.

– אין הגבלה בשימוש בשיזוף בהתזה ואין סכנה בריאותית אך חשוב לפני שחוזרים לפעולה נוספת לוודא שאין שאריות התזה מהפעולה האחרונה כדי שלא ייווצרו גוונים לא אחידים ולא מושלמים.

– מומלץ להגיע להתזה עם בגדים כהים ורחבים המונעים הזעה. לאחר הפעולה יש להימנע ממקלחת או שטיפת הגוף למשך כ-8 שעות ומפעילות שתגרום להזעת יתר.

– במקלחת הראשונה תראו שאריות צבע נשטפות אין צורך להיבהל הגוון הרצוי מתחזק במשך 24 השעות הראשונות עד שמתקבל גוון אחיד ויפהפה.

– שיזוף בהתזה לא מומלץ לנשים בהריון או בעלי רגישות לחומר DHA.

טעויות נפוצות – חשוב

– רבים מתפתים למודעות המציעות מחירים אטרקטיביים , ומגיעים למכונים מאולתרים לא מורשים שאינם עברו הכשרה מתאימה בשיזוף בהתזה ויש סיכוי שהשיזוף לא יצא אחיד ויפה ומתאכזבים, שימו לב שהמכון שבחרתם מקצועי ובעל רישיון . אל תתביישו לברר ולבדוק .

– ישנם כאלה שאחרי שעברו התזה בפעם הראשונה מגיעים לפעם השנייה מבלי שנתנו לצבע לרדת . שימו לב התוצאה לא תהיה טובה אם לא נתתם לעצמכם עד שבוע עד 10 ימים לפחות להפטר מהצבע הקודם .

– למאוכזבים שלא רואים תוצאות מידיות , קחו לעצמכם 24 שעות אז תיווכחו בצבע היפהפה .

שזו השיטה היעילה והקצרה ביותר להפוך את עורנו הלבנבן לגוון שזוף ויפהפה מבלי ל’הצלות’ תחת קרני השמש והרכיבים הטבעיים המצויים בתמיסת ההתזה מאפשרים לנו להנות מהפעולה ללא חשש והיא אינה מסכנת או פוגעת בעור או בגוף.

 

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר