הסיבות להופעת כתמים על עורנו הן רבות .

התבגרות העור, לחץ רגשי, ההורמונים שמשפיעים על מצב העור שלנו, הריונות, תרופות, חשיפה לא מבוקרת לשמש. כל אלא עלולים לגרום להופעת כתמי עור כהים על עורנו.

וכמובן שאם התבגרות העור כושר התחדשות התאים הולך וקטן וכך מופיעים כתמים בפנים , ידיים, חזה.

החדשות הטובות הם שאפשר להעלים את רוב הכתמים, למנוע את היווצרותם העתידית באמצעות קוסמטיקה שמבוססת רפואה.

איך מסירים כתמים בעור באמצעות לייזר?

כתמים בעור ניתן להסיר בהצלחה רבה על ידי טיפולי לייזר.
הסרת כתמים בעור בלייזר נעשית על ידי שימוש במכשור לייזר מתקדם שמסיר את הפיגמנטים הכהים ומבהיר את העור. תמיכה בתהליך על ידי חומרים פרא-רפואיים והזנה טבעית עוזרים להתניע את מנגנוני הריפוי הטבעיים של העור ולהבהיר את הכתם. שמירה על שגרת טיפולים נכונה בלייזר ועל המשך טיפול קוסמטי יכולים להביא לתוצאות מרשימות מאוד.

כיצד מתבצע הטיפול המשולב?

הטיפול בכתמי עור ופיגמנטציה במרכז מתבצע בשילוב מיומן ומקצועי של מרטין וייצמן ורופא מומחה ללייזר. לאחר אבחון אישי ומדויק של מצב העור, והתאמה אישית של תהליך הטיפול.
הטיפול בשכבות העור העליונות מתבצע בעזרת חומרים ייחודים בפיתוחה של מרטין וייצמן, המסייעים ליצירת שכבת תאי עור חדשים. הקרם הייחודי, אשר נרקח במיוחד לשימוש במרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה הינם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפריים את מרקם העור, ומזרזים את קצב התחדשות התאים. הטיפול בעומק שכבות העור מתבצע על ידי רופא מומחה לטיפולי לייזר, אשר מטפל בשכבת העור התחתונה, ובכך מסייע לפיתוח שכבות עור חדשות. טיפול הלייזר אינו פולשני, ללא כאב, מהיר ובטוח להסרת הכתמים.

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר