צלקת כבר אינה לכל החיים. טשטוש והסרת צלקות, ללא צורך בניתוח פלסטי.
באמצעות הטכנולוגיה המובילה ביותר ניתן להסיר את כל סוגי הצלקות, בעקבות אקנה( פצעי בגרות), פציעות, כוויות, סימני מתיחה בפנים ובכל הגוף!

• מחליף ניתוח פלסטי
• אינו כרוך בכאבים
• טיפול משולב בחלק החיצוני והפנימי של הצלקת
• מבוצע ע”י רופא מוסמך
• זמן החלמה קצר.

הסרת הצלקת במרכז מתבצע בשילוב מיומן ומקצועי של מרטין וייצמן ורופא מומחה. בעוד הטיפול בחלקה החיצוני של הצלקת מתבצע בעזרת חומרים ייחודים בפיתוחה של מרטין וייצמן, המסייעים ליצירת שכבת תאי עור חדשים, הטיפול בצלקת הפנימית מתבצע על ידי רופא מומחה לטיפולי לייזר, אשר מטפל בשכבת העור התחתונה, ובכך מסייע לפיתוח שכבות עור חדשות.
מרטין ויצמן פיתחה פורמולה מיוחדת המסייעת במניעה ושיקום צלקות. הקרם הייחודי, אשר נרקח במיוחד לשימוש במרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה, פרי פיתוחה של מרטין, הינם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפריים את מרקם הצלקות, ומזרזים את קצב התחדשות התאים.
הרופא מומחה לטיפולי לייזר לעור מציע פתרון שאינו פולשני, ללא כאב, מהיר ובטוח להסרת הצלקת. אור הלייזר חודר לעומק הצלקת, מסייע לייצר רקמת עור חדשה ודוחף את הצלקת מעלה ומשטיח אותה, בכך הצלקות מוחלפות על ידי רקמות עור חדשות ובריאות, כל זאת בסיכון אפסי וזמן החלמה קצר ביותר.

מדוע חשוב לטפל בשני צדי הצלקת ?
במכונים רבים, הסרת צלקת מתבצעת בצדה החיצוני, כך שנוצר טשטוש בלב. במרכז שלנו מתמחים בטיפול להסרת צלקות מצדן החיצוני והפנימי כאחד. כך הצלקת תוסר לחלוטין. התהליך מתבסס על שילוב בין רפואת לייזר לבין קוסמטיקה רפואית. לכל אחד מהשניים תפקיד מהותי בטשטוש או הסרת הצלקת.

איך זה עובד ?
רפואת לייזר- טיפול באמצעות רפואת אור הלייזר חודר לעומק הצלקת, מסייע בייצור רקמת עור חדשה, דוחף את הצלקת מעלה ומשטיחה. כך, למעשה, מוחלפות פיסות עור מצולקות ברקמות עור חדשות ובריאות. כל זאת בסיכון אפסי ביצירת זיהומים וזמן החלמה קצר ביותר. הטיפול מבוצע ע”י רופא מוסמך.

קוסמטיקה רפואית- טיפול באמצעות קוסמטיקה רפואית הינו החלק המשלים לטיפול אור הלייזר ומתמקד בחלקה החיצוני של הצלקת. הטיפול מתבצע באמצעות שימוש בקרם אשר נרקח ע”פ פורמולה ייחודית ע”י מרטין ויצמן. קרם ייחודי זה, הנרקח במיוחד לשימוש המרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה הנם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפרים את מרקם הצלקות, ומזרזים את קצב התחדשות התאים.

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר