טיפולי הסרת שיער הם הדרך הטובה ביותר להיפטר משיער לא אסתטי על הגוף.

טיפולי הסרת שיער בלייזר מאפשרים להיפטר לחלוטין או לדלל אזורים בהם צמיחת השיער מפריעה לאסתטיקה ולתחושת הנוחות. נשים וגברים גם יחד יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של טיפולי הסרת שיער בלייזר ולהיפטר אחת ולתמיד משיער מיותר, להפסיק להסיר שיער בשיטות כואבות ולא אפקטיביות ולהישאר חלקים ואסתטיים למשך שנים רבות.

טכנולוגיה חדשנית
במרכז עומדות לרשותכן שיטות להסרת שיער בלייזר, מן המתקדמות ביותר בעולם. האנרגיה שהם מייצרות ממוקדת ופוגעת בדיוק רב ובעצמה בזקיק השערה. חשוב לציין כי היא איננה מזיקה לרקמת העור.
כמו כן כל השיטות המאושרות על ידי משרד הבריאות, ארגון ה FDA האמריקאי וה- CE האירופאי: בפגישה הראשונה עם הלקוחה, מותאם עבורה סוג המכשור.

האם ניתן להפטר מן השיער לצמיתות ?
התשובה לשאלה זו תלויה בסוג השיער והעור של המטופלת. עבור חלק מן המטופלות יוסר השיער לצמיתות ואילו עבור חלקן השני, יתקבל דילול משמעותי ביותר בכמות השיער. על כן, כבר בפגישה הראשונה, חשוב לבצע תיאום ציפיות.

טכנולוגיות טיפול בהתאמה אישי

כל מטופל בעל/ת סוג וגוון עור שונים. כמו כן, לכל אחת סוג שיער שונה. על מנת להשיג את התוצאה האופטימאלית נעשה שימוש במגוון שיטות ומכשירים. לכל אחד מהם אורכי גל שונים, עוצמות שונות ותכונות נוספות המייחדות אותם. כך, על פי מספר מאפיינים נקבע טיפול ייחודי המתייחס למכשור, מספר הטיפולים ואופיים.

 

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר