אם אתם סובלים מריח רע מהרגליים, שינוי בעובי ובצבע הציפורן כנראה שאתם סובלים מזיהום פטרייתי, הטיפול הזה בדיוק בשבילכם ויכול לחולל מהפכה בחייכם.

פטרת ציפורניים היא זיהום פטרייתי של הציפורן, הפטרת נגרמת על ידי מספר פטריות שונות ותופעות הלוואי שלה כוללות עיוות של הציפורן, שינוי צבע הציפורן, קילוף ונשירת הציפורן ועוד. פטרת ציפורניים יכולה להתפשט גם לעור סביבי הציפורן ולגרום לקילוף לריח לא נעים. כמו כן, פטרת ציפורניים מדבקת מאדם לאדם ויכולה לעבור במגע עם משטחים ובמגע ישיר. טיפול בפטרת על ידי טיפול משולב תפתור את הבעיה והפטרת המטרידה לא תחזור.

ממה נגרם זיהום פטרייתי ?

פטרת ציפורניים נגרמת מנעילת נעליים סגורות למשך זמן ממושך, תזונה לא נכונה, שחייה בבריכות ציבוריות, זיהום ולכלוך, שימוש ממושך בתרופות כמו אנטיביוטיקה.

האם שימוש בטיפול תרופתי מטפל לגמרי בפטרת ?

כדורים ומשחות לא עוזרים בכל מקרה  ולא יכולים להעלים כל פטרת, הם יכולים לגרום נזק בכליות ובכבד  ולגרום לתופעות לוואי.

איך מטפלים בפטרת במרכז שלנו ?

הדרך הטובה ביותר לטפל בפטרת ציפורניים היא על ידי טיפול משולב בלייזר עם טיפול מקומי קוסמטי תומך. הטיפול בלייזר מתבצע ע”י רופא מומחה ללייזר והוא בעצם לא רק משפר את מראה ציפורן אלא משמיד את פטרת הציפורניים בכל אזור הציפורן. הטיפול בלייזר נגד פטרת ציפורניים אינו כואב, הוא אינו פולשני ואינו גורם לתופעות לוואי. טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת לייזר הוא הטיפול היעיל ביותר כיום נגד פטרת ציפורניים. לאחר הטיפול הציפורן תצמח מחדש בצורה בריאה וללא סימני הפטרת. הטיפול בלייזר הוא בין הטיפולים היחידים שיכולים לחדור לעומק הציפורן ולהשמיד אותה ומכאן יעילותו.

 

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר