בואי לעכב את השפעות הזמן!

השיטה הפופולרית ביותר שקיימת לטיפול בקמטים במיוחד במחצית הפנים העליונה. באמצעות שיטה זאת תוכלי להראות הרבה יותר צעירה ורעננה מגילך.

מה זה BOTOX ?

BOTOX הינו תכשיר רפואי הנמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם, בתחומים שונים של רפואה מזה כ-30 שנה.בוטוקוס הינו חלבון המופק מהמיקרו אורגניזם ,BOTOX נבדק בניסויים נרחבים ואושר ע”י מינהל המזון והתרופות האמריקאי FDA וכך הוא הפך לתכשיר הרפואי הראשון שנבחן ואושר לשיפור מראה הקמטים בין הגבות. גילו שהשימוש בBOTOX מביא לשיפור ניכר בקמטי ההבעה בפנים.

למה מיועדת הזרקת BOTOX ?

הזרקת BOTOX, מיועדת למגוון אזורים בפנים המועדים לקמטי הבעה כגון: מצח, בין הגבות ובצדי העיניים. כמו כן, ניתן לעשות הזרקות BOTOX לקמטי הבעה, קמטי מימיקה, לבית השחי ולאזורים נוספים בגוף. הזרקת חומר BOTOX גורמת להרפיית השרירים היוצרים את הקמט באזור ובכך נוצר טשטוש הקמט.

כיצד מתבצע הטיפול בBOTOX ?

BOTOX הינו תכשיר רפואי החייב במרשם רופא וניתן בהזרקה ע”י רופא בלבד. במהלך הטיפול נעשה שימוש במחט זעירה, הרופא מזריק מספר זריקות. הטיפול כולו נמשך 10 דקות ולאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות רגילה.

מה לצפות מהטיפול בBOTOX ?

תוצאות הטיפול ניכרות תוך מספר ימים ספורים, כבר לאחר יום או יומיים רואים שיפור שילך ויגבר במשך שבועיים, ברוב המקרים השיפור במראה הקמטים נמשך שלושה עד ארבעה חודשים. BOTOX הוא חומר בטוח לחלוטין, חסר תופעות לוואי והוא משתחרר מן הגוף לאחר כחצי שנה. התוצאה וההצלחה מובטחת, כך שההזרקה תביא לשיפור משמעותי במראה הפנים, עור חלק יותר ומראה צעיר יותר.

שילוב בין הזרקות BOTOX לחומרי מילוי
הזרקות BOTOX, כאמצעי טיפול יחיד, עוזרות לטשטש קמטים באזורים מאוד ספציפיים, אך הן לא מתאימות לכל סוגי הקמטים. חשוב לציין, כי חומרי מילוי טבעיים, נטמעים בגוף ולא גורמים לכל תופעת לוואי. טיפול באמצעות טכניקות זהירות מצד רופא בעל ניסיון עשיר המתמחה ברפואה אסתטי, בשילוב הזרקות BOTOX וחומרי מילוי טבעיים, עשוי להביא לשיפור משמעותי במראה הפנים שלך.

מתי כדאי להתחיל ?
מלבד טיפול בהזרקות BOTOX עבור קמטים קיימים, ידוע כי הוא משמש אף כחומר מעכב קמטים ולכן ניתן לבצע טיפול כדי למנוע מקמטים חדשים להופיע. כמו כן,  מחקרים רפואיים מוכיחים כי חזרה על הטיפול משפרת את התוצאה בכל פעם מחדש. המשמעות היא שתדירות הטיפולים תלך ותפחת במשך השנים, בעוד התוצאה תישאר מצוינת.

לאיזה גילאים מתאים השימוש בBOTOX ?

BOTOX מתאים לאנשים בגילאי 18-70.

למה דווקא אצלנו ?

  • שעורי הצלחה גבוהים ומאות לקוחות מרוצים -הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא מתן שירות ברמה גבוהה על מנת שכל לקוח ולקוחה יצאו מהקליניקה עם חיוך. חשוב לנו שתיראו טוב. חשוב לנו שתרגישו טוב עם עצמכם, כל זאת באדיבות, חיוך ומענה על כל שאלה.
  • תוצאות משמעותיות תוך מספר ימים .
  • טיפול קל פשוט וללא כאב , מיד לאחר הטיפול אפשר לחזור לשגרה מלאה.
  • בטיחות על בסיס ניסיון קליני של שנים – כל ההזרקות מבוצעות בידי רופאים המתמחים בטיפולים של רפואה אסתטית ובעלי מיומנות גבוהה וניסיון רב שנים.

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר