טיפול פנים אנטי אייג’ינג

הצעד הראשון שלי בטיפולי אנטי אייג’ינג
 
בשנות ה20 המקודמות לחיינו , העור עשיר בקולגן, גמיש הודות לשפע האלסטין וזוהר הנעורים. עם זאת, שילוב של מתח יומיומי, עייפות, אורח חיים קדחני, תזונה לקויה וגורמים סביבתיים כמו השמש, עישון, זיהום אוויר גורמים ליובש, פיגמנטציה ולהתפתחות מוקדמת של קמטוטים וקמטים.
 
על מנת למנוע, לעכב או לטשטש את סימני ההזדקנות מרטין-מרכז לטיפולים אסתטיים ורפואיים מציעה טיפול מונע. טיפול משולב, הטיפול הינו טיפול בטיחותי ומהפכני בתחום הטיפולים האסתטיים המשלב בתוכו ארבע טכנולוגיות מתקדמות:
  • טכנולוגית אולטרה סאונד המסייעת להחדרה של מרכיבי קומפלקס אנטי איג’יינג לתוך העור.  גלי האולטרה סאונד משמשים כזרזים לייצור סיבי הקולגן, המשמשים לחיזוק של העור ותורמים למראה מוצק.
  • טכנולוגיה לחיזוק שרירי הפנים אשר באמצעות גירוי עצבי, מפעילה את שרירי הפנים על מנת לחזקם, להגברת זרימת הדם ולהרמת העור באזורים נפולים.
  • טיפול חמצן הנועד להחדיר חמצן אל השכבות העמוקות ביותר של העור, בשילוב תרכובת של חומצה היאלרונית, ויטמינים ACA  ואלוורה, בעלי יכולות החייאה ומיצוק מקסימליות.
  • תרכובת אנטי איג’ינג המבוססת על ויטמינים, מינרלים, חומצה היאלרונית, תוצרי התה הירוק ואלוורה, המסייעים להצערת העור והאטת קצב הזדקנותו.

למי הטיפול מיועד?
מגיל 25 מומלץ להתחיל לטפל בעור הפנים בטיפולי אנטי אייג’ינג, הטיפולים אינם מיועדים רק לאנשים מבוגרים, כיום ניתן לסייע לאנשים צעירים לשמור על עור בריא, למנוע ולעכב את סימני ההזדקנות הראשונים, תוך שמירה על מראה פנים טבעי .

תוצאות הטיפול:
העור הופך למתוח ומוצק, הלחיים והעפעפיים מורמים, עומק הקמטים מופחת, העור קורן ומלא חיים, מונע ומעכב סימני הזדקנות ראשונים ושומר על מראה פנים טבעי .

Leave a Comment

לפגישת ייעוץ חינם אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר