מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הסרת שיער ברגליים בלייזר לצמיתות | הסרת שיער ברגליים לגברים / לנשים
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
הסרת שיער ברגליים

   
 

רגליים חלקות לצמיתות כבר אינן בגדר חלום. במרכז מרטין קליניק עומדות לרשותכן שיטות המתקדמות ביותר בעולם להסרת שיער מהרגליים בלייזר.

מרכז מרטין קליניק ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, כך שהוא מאפשר לך לקבל את הפיתרון הנכון והשלם לצרכים האסתטיים שלך. המרכז פועל על בסיס שיתוף פעולה בין רופאי עור, רופאים אסתטיקנים וקוסמטיקאית רפואית, בדרך זו נותן מענה מקצועי לכל תחום טיפולי, לרבות הסרת שיער, ומאפשר להתאים לך תוכנית טיפולית אישית, נכונה עבורך, על פי הצרכים האסתטיים אל מול הנתונים הפיזיולוגים שלך.
 
במרכז עומדות לרשותכן שיטות המתקדמות ביותר בעולם להסרת שיער מהרגליים בלייזר, האנרגיה שהם מייצרות ממוקדת ופוגעת בדיוק רב ובעוצמה בזקיק השערה ואינה מזיקה לרקמת העור. כמו כן כל השיטות המאושרות על ידי משרד הבריאות, ארגון ה FDA האמריקאי וה- CE האירופאי:

טכנולוגית Soprano SHR
טכנולוגיה זו הינה החדשנית ביותר בתחום הסרת שיער בלייזר. קרן הלייזר משדרת פולסים מהירים החודרים לשכבת העור העליונה, ומחממים בהדרגה את שכבת העור התחתונה כך שהשערות אינן צומחות מחדש. טכנולוגיה זו מניבה תוצאות מרשימות של עור חלק, לטווח זמן ארוך, ולעיתים הסרת השיער לצמיתות. טכנולוגית Soprano SHR מתאימה לכל סוגי השיער כולל  שיער דק, יחד עם זאת מתאימה רק לעור כהה או  שזוף,  אפשרות שאינה קיימת באף סוג מכשיר אחר להסרת שיער.

טכנולוגיית Soprano HR
טכנולוגיה זו שונה בכמות, במהירות ובסמיכות הפולסים המשודרים מקרן הלייזר. שיטת Soprano HR משדרת פולס יחיד, בעוצמה רבה שהוא אורך הגל האידיאלי לשם פגיעה במלנין וגורם לחימום מיידי של זקיק השערה. השיטה מתאימה גם כן לכל סוגי השיער, אך אינה מתאימה לעור כהה או שזוף.

טכנולוגיית Palomar
המערכות משולבות לייזר וקרן האור בין המתקדמות ביותר בעולם מיוצרות בבית פאלומר. הטכנולוגיה משדרת פולסים של אנרגיית אור בפולס ארוך אחד אל שורשי השיער, ומשמידה אותם. טכנולוגיית הפולס מונעת העלאה מהירה של טמפרטורת העור, ולכן מעניקה טיפול נוח, טוב ומהיר.

  

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים