מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הסרת שיער במפשעה בלייזר | הסרת שיער מפשעות לנשים | הסרת שיער מפשעה לגברים / לנשים
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
הסרת שיער במפשעה

   
 

איזור המפשעה הינו אזור רגיש, הסרת שיער באיזור זה לעיתים כרוכה בכאב, גירוד, פצעים ודלקות בעור. אי לכן חשוב לבחור בשיטה הבטוחה והנוחה ביותר להסרת שיער באיזור המפשעה. במרכז מרטין קליניק עומדות לרשותכן שיטות המתקדמות ביותר בעולם להסרת שיער בלייזר, האנרגיה שהם מייצרות ממוקדת ופוגעת בדיוק רב ובעוצמה בזקיק השערה ואינה מזיקה לרקמת העור.

מרכז מרטין קליניק ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, כך שהוא מאפשר לך לקבל את הפיתרון הנכון והשלם לצרכים האסתטיים שלך. המרכז פועל על בסיס שיתוף פעולה בין רופאי עור, רופאים אסתטיקנים וקוסמטיקאית רפואית, בדרך זו נותן מענה מקצועי לכל תחום טיפולי, לרבות הסרת שיער, ומאפשר להתאים לך תוכנית טיפולית אישית, נכונה עבורך, על פי הצרכים האסתטיים אל מול הנתונים הפיזיולוגים שלך.
 
במרכז עומדות לרשותכן שיטות המתקדמות ביותר בעולם להסרת שיער בלייזר באיזור המפשעה, האנרגיה שהם מייצרות ממוקדת ופוגעת בדיוק רב ובעוצמה בזקיק השערה ואינה מזיקה לרקמת העור. כמו כן כל השיטות המאושרות על ידי משרד הבריאות, ארגון ה FDA האמריקאי וה- CE האירופאי:

הסרת שיער במפשעה

הורדת שיער מיותר מן המפשעה לנשים היא טרחה גדולה – גילוח, שעווה ופטנטים אחרים גורמים לאי נוחות, חייבים לחזור עליהם כל הזמן וכמובן שספונטניות אינה אפשרית. הסרת שיער במפשעה לנשים בלייזר היא הדרך הטובה ביותר להיפטר מהשיער המיותר ולהשתחרר מהצורך להסיר אותו שוב ושוב. הסרת שיער במפשעה עם מכשור לייזר מתקדם מביאה לתוצאות מצוינות גם לנשים בעלות עור כהה. בעוד בעבר, נשים בעלות עור כהה לא יכלו ליהנות מטכנולוגיית הלייזר היום יש מכשור מתקדם שמסיר שיער ללא כל בעיות מיוחדות.

הסרת שיער במפשעה לנשים בלייזר – הסוף להורדת שיערות מיותרות!

הסרת שיער במפשעה בעזרת טכנולוגיית לייזר מתקדמת מהירה היום מאי פעם, לא כוללת תופעות לוואי כמו כאב וכוויות. כל אישה שרוצה להיפטר מהשיער המיותר במפשעה יכולה לעשות זאת ללא קושי מיוחד. הסרת שיער במפשעה לנשים בלייזר היא הפתרון הטוב ביותר לכל אישה שרוצה לנהוג בספונטניות, לא להצטרך להשתמש בסכיני גילוח או שיטות הסרת שיער כואבות. רק עם הסרת שיער בלייזר אפשר להשתחרר אחת ולתמיד מהצורך להסיר שיער מיותר.
 


  

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים