מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הסרת שיער | הסרת שיער בלייזר
 

לנו יש את כל השיטות להסרת שיער!

הסרת שיער בלייזר הוא חלומה של כל אישה (ולא מעט גברים) – להיפטר מהשיער המיותר אחת ולתמיד, להיות חלקה ולא לדאוג להסיר שיער מיותר בכל עונות השנה. טיפול הסרת שיער בלייזר הוא בהחלט הדרך הטובה ביותר להיפטר מהשיער המיותר. התקדמות הטכנולוגיה הפכה את טיפולי הסרת השיער למהירים יותר, ללא תופעות לוואי כמו כוויות וכאבים. טיפול הסרת שיער בלייזר היום מתאים לכל מי שרוצה להסיר את השיער המיותר לא משנה מה גוון עורה או מה סוג השיער.

אנו יכולים להציע תוכנית טיפולית הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם!
  • כל טכנולוגיות הסרת שיער המתקדמות ביותר
  • כולים לטפל ב 98% מכל המקרים
  • יכולת התאמת שיטת הטיפול לאזור בגוף וגוון העור
  • התאמה אישית לסוג וצבע השיער
  • הטיפולים מתבצעים בפיקוח רפואי מלא

במרכז מרטין קליניק עומדות לרשותכן שיטות המתקדמות ביותר בעולם להסרת שיער בלייזר.
בין הטכנולוגיות המוצעות:

טכנולוגית Soprano SHR
טכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום הסרת שיער. הקרן משדרת פולסים מהירים המחממים את השכבה התחתונה כך שהשערות אינן צומחות מחדש. SHR מניבה תוצאות מרשימות ללא כאבים, ומתאימה לרוב סוגי העור, לרבות עור שזוף, גם בחודשי הקיץ.

טכנולוגיית Soprano HR
טכנולוגיה לייזר זו משדרת פולס יחיד, בעוצמה רבה שהוא אורך הגל האידיאלי, אשר גורם לחימום מידי של זקיק השערה. כמו כן בעזרת תכונה בלעדית במכשיר ניתן לקבל טיפול בעל עוצמה אך ללא כאבים, ולכל סוגי השיער והעור, כולל עור כהה.

טכנולוגיית Palomar
מערכות משולבות לייזר וקרן האור בין המתקדמות ביותר בעולם. המכשיר בעל ידיות שונות ואורכי גל שונים, המאפשרים התאמה אישית לעומק ועובי השיער. הפלומר מונעת כוויות או כאבים ומעניקה טיפול נוח, איכותי ומהיר.הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער SHR
הסרת שיער במפשעה
הסרת שיער ברגליים
הסרת שיער בבית השחי
הסרת שיער בכל הגוף
הסרת שיער לצמיתות


 


 

עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים