מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הסרת צלקות ישנות | העלמת צלקות אקנה בלייזר | טיפול בצלקות בפנים
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
 
מבצעים חמים
בקרוב
 
הסרת צלקות

   
 

הסרת צלקות
אצלנו, צלקת כבר אינה לכל החיים   

• מחליף ניתוח פלסטי
• אינו כרוך בכאבים
• טיפול משולב בחלק החיצוני והפנימי של הצלקת
• מבוצע ע"י רופא מוסמך
• זמן החלמה קצר


לייעוץ ולפרטים נוספים

שם   טלפון   email  שלח

מדוע חשוב לטפל בשני צדי הצלקת ?
במכונים רבים, הסרת צלקת מתבצעת בצדה החיצוני, כך שנוצר טשטוש בלבד. אנו, במרטין קליניק, מתמחים  בטיפול להסרת צלקות מצדן החיצוני והפנימי כאחד. כך, ניתן להיות סמוכים ובטוחים כי הצלקת תוסר לחלוטין. התהליך מתבסס על שילוב בין רפואת לייזר לבין קוסמטיקה רפואית. לכל אחד מהשניים תפקיד מהותי בטשטוש או הסרת הצלקת.
איך זה עובד ?

רפואת לייזר- טיפול באמצעות רפואת אור הלייזר חודר לעומק הצלקת, מסייע בייצור רקמת עור חדשה, דוחף את הצלקת מעלה ומשטיחה. כך, למעשה, מוחלפות פיסות עור מצולקות ברקמות עור חדשות ובריאות. כל זאת בסיכון אפסי ביצירת זיהומים וזמן החלמה קצר ביותר. הטיפול מבוצע ע"י ד"ר ויינמן, רופא מוסמך בתחומו מעל לשני עשורים.

קוסמטיקה רפואית- טיפול באמצעות קוסמטיקה רפואית הינו החלק המשלים לטיפול אור הלייזר ומתמקד בחלקה החיצוני של הצלקת. הטיפול מתבצע באמצעות שימוש בקרם אשר נרקח ע"פ פורמולה ייחודית ע"י מרטין וייצמן. קרם ייחודי זה, הנרקח במיוחד לשימוש המרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה, פרי פיתוחה של מרטין, הינם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפרים את מרקם הצלקות, ומזרזים את קצב התחדשות התאים.


ד"ר ויינמן הינו רופא מוסמך, זה למעלה משני עשורים. החל מ- 1983 החל להתמקצע בענף רפואת הלייזר. במהלך השנים עבר ד"ר ויינמן השתלמויות רבות בענף רפואת הלייזר באירופה וברוסיה, כאשר כיום נחשב למוביל בתחומו.מרטין קליניק מעניק טיפול טשטוש והסרת צלקות, ללא צורך בניתוח פלסטי. 
המרכז מאפשר טיפול ייחודי וחדשני לטיפול בבעיית הצלקות על ידי שילוב מקצועי בין רפואת לייזר לקוסמטיקה רפואית. 


מרכז מרטין קליניק מציע ללקוחותיו  טיפול ייחודי וחדשני לטיפול בבעיית הצלקות על ידי שילוב מקצועי בין רפואת לייזר לקוסמטיקה רפואית. הטיפול לטשטוש והסרת הצלקת משלב טיפול רחב בצלקת החיצונית והפנימית גם יחד, על ידי מומחים מובילים בתחומם, בעלי ניסיון מעל שני עשורים.

הטיפול המשולב לטשטוש והסרת צלקות

הסרת הצלקת במרכז מתבצע בשילוב מיומן ומקצועי של מרטין וייצמן וד"ר ויינמן. בעוד הטיפול בחלקה החיצוני של הצלקת מתבצע בעזרת חומרים ייחודים בפיתוחה של מרטין וייצמן, המסייעים ליצירת שכבת תאי עור חדשים, הטיפול בצלקת הפנימית מתבצע על ידי רופא מומחה לטיפולי לייזר, אשר מטפל בשכבת העור התחתונה, ובכך מסייע לפיתוח שכבות עור חדשות.
מרטין וייצמן פיתחה פורמולה מיוחדת המסייעת במניעה ושיקום צלקות. הקרם הייחודי, אשר נרקח במיוחד לשימוש במרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה, פרי פיתוחה של מרטין, הינם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפריים את מרקם הצלקות, ומזרזים את קצב התחדשות התאים.
ד"ר ויינמן, מומחה לטיפולי לייזר לעור מציע פתרון שאינו פולשני, ללא כאב, מהיר ובטוח להסרת הצלקת.  אור הלייזר חודר לעומק הצלקת, מסייע לייצר רקמת עור חדשה ודוחף את הצלקת מעלה ולהשטיחה. בכך הצלקות מוחלפות על ידי רקמות עור חדשות ובריאות, כל זאת בסיכון אפסי וזמן החלמה קצר ביותר.


  

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים