מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הסרת כתמים בלייזר | העלמת כתמי עור בפנים
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
הסרת כתמי עור

   
 

מרטין קליניק מציע ללקוחותיו את הפתרון הטוב והנכון ביותר לטיפול בפיגמנטציה, על ידי טיפול ייחודי, ללא צורך בניתוח או תהליך פולשני.

פיגמנטציה בעור הינה כתמי עור כתוצאה של חשיפה לקרני השמש, שינויים הורמונאליים , שימוש בתרופות או תוצאה של צלקות או דלקות בעור. הפיגמנטציה מופיעה על הפנים, הידיים והצוואר, בצורה של כתמים הגורמים לצבע לא אחיד של גוון העור. כתמים הנוצרים כתוצאה מקרינת השמש ממוקמים בשכבות העור העליונות ולכן קל יותר לטפל בהם. כתמים הנוצרים מסיבות גנטיות והורמונאליות ממוקמים בעומק שכבות העור והטיפול בהם אינטנסיבי יותר.

מרטין קליניק מציע ללקוחותיו את הפתרון הטוב והנכון ביותר לטיפול בפיגמנטציה, ללא צורך בניתוח או תהליך פולשני. מרכז הטיפולים מאפשר טיפול ייחודי וחדשני לטיפול בבעיית הפיגמנטציה על ידי שילוב מקצועי בין רפואת לייזר לקוסמטיקה רפואית, על ידי מומחים מובילים בתחומם, בעלי ניסיון מעל שני עשורים.
 

הטיפול המשולב להסרת כתמי פיגמנטציה

הטיפול בכתמי פיגמנטציה במרכז מתבצע בשילוב מיומן ומקצועי של מרטין וייצמן וד"ר ויינמן, לאחר אבחון אישי ומדויק של מצב העור, והתאמה אישית של תהליך הטיפול.
הטיפול בשכבות העור העליונות מתבצע בעזרת חומרים ייחודים בפיתוחה של מרטין וייצמן, המסייעים ליצירת שכבת תאי עור חדשים. הקרם הייחודי, אשר נרקח במיוחד לשימוש במרכז, מתמחה בהגברת קצב ייצור הקולגן והתחדשות העור. כמו כן החומרים ממנו עשויה הפורמולה, פרי פיתוחה של מרטין, הינם שמנים טבעיים וויטמינים, אשר משפריים את מרקם העור, ומזרזים את קצב התחדשות התאים. הטיפול בעומק שכבות העור מתבצע על ידי ד"ר ויינמן, רופא מומחה לטיפולי לייזר, אשר מטפל בשכבת העור התחתונה, ובכך מסייע לפיתוח שכבות עור חדשות. טיפול הלייזר אינו פולשני, ללא כאב, מהיר ובטוח להסרת הכתמים.

הסרת כתמים בעור

כתמים בעור המכונים פיגמנטציה נוצרים בשל חשיפה לשמש, גיל מתקדם, בשל בעיות רפואיות שונות ועוד. נשים רבות חיות עם כתמים בעור הפנים, הידיים, הצוואר, החזה ועוד. כיום אין כל צורך להישאר עם הכתמים המביכים וניתן לעשות הסרת כתמים בלייזר ללא כאבים וללא תופעות לוואי. הסרת כתמים בעור בלייזר היא השיטה הטובה ביותר לחידוש מראה העור והבהרת הכתמים. הטיפול טבעי ואינו כולל סיכונים כלשהם, הליכים כירורגיים או פולשניים. הסרת כתמיר בעור בלייזר הוא הליך בטוח מאוד, פשוט ויעיל באחוזים גבוהים במיוחד בכל גיל.
 

הסרת כתמים בעור בלייזר 

פיגמנטציה בעור ניתן להסיר בהצלחה רבה על ידי טיפולי לייזר. הסרת כתמים בעור בלייזר נעשית על ידי שימוש במכשור לייזר מתקדם שמסיר את הפיגמנטים הכהים ומבהיר את העור. תמיכה בתהליך על ידי חומרים פרא-רפואיים והזנה טבעית עוזרים להתניע את מנגנוני הריפוי הטבעיים של העור ולהבהיר את הכתם. שמירה על שגרת טיפולים נכונה בלייזר ועל המשך טיפול קוסמטי יכולים להביא לתוצאות מרשימות מאוד. 
  

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים