מרטין קליניק - טיפולי אסתטיקה ויופי באשדוד | הזרקות בוטוקס | הזרקת בוטוקס לשפתיים | הזרקת בוטוקס לפנים / לבית השחי
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
הזרקות בוטוקס

   
 

הזרקת בוטוקס מיועדת בעיקר לקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים:  מצח, בין הגבות והקמטים שבצידי העיניים. הטיפול בבוטוקס גורם להרפיית השרירים היוצרים את הקמטים והוא יעיל אף במניעת היווצרותם של קמטים אלו. חומרי מילוי משלימים את הטיפול ויוצרים נפח שגורם לקמט להעלם. טכניקה זו משתמשים להעלמת קמטים מצידי האף והפה והקמטים שבין זוויות הפה לסנטר, שיפור מראה הלחיים השקועות והשפתיים שמאבדות נפח.  חומרי המילוי נטמעים במשך הזמן בגוף ואינם יוצרים תופעות לוואי .

שילוב של הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים יחד עם טיפולים קוסמטיים להחייאת העור יוצר שינוי משמעותי ביותר בזמן קצר.

מרכז מרטין קליניק ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, כך שהוא מאפשר לך לקבל את הפיתרון הנכון והשלם לצרכים האסתטיים שלך.
הצוות של מרטין קליניק מורכב מרופאים מומחים בתחומם, כל רופא/ה מתמחה בקשת טיפולים בהם הוא מוביל בתחומו, ומאפשר להתאים לך תוכנית טיפולית אישית, נכונה עבורך, על פי הצרכים האסתטיים אל מול הנתונים הפיזיולוגים שלך. אי לכך כל ההזרקות מבוצעות בידי רופאה מומחית באסתטיקה רפואית ובעלת מיומנות גבוהה וניסיון רב שנים.


הזרקת בוטוקס מיועדת בעיקר לקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים:
מצח, בין הגבות והקמטים שבצידי העיניים.
הטיפול בבוטוקס החומר גורם להרפיית השרירים היוצרים את הקמטים והוא יעיל אף במניעת היווצרותם של קמטים אלו.
זוהי הסיבה שמומלץ להתחיל בטיפולי בוטוקס בשלב מוקדם יחסית.

מחקרים רפואיים מוכיחים כי חזרה על הטיפול משפרים את התוצאה כך שתדירות הטיפולים תלך ותפחת במשך השנים.הזרקות בוטוקס

בוטוקס הוא חומר המיועד להזרקה אל אזורי קמטי הבעה למשל במצח, בין הגבות ובצדי העיניים. הזרקות בוטוקס גורמות לרפיון השרירים באזור וטשטוש הקמט. ניתן לעשות הזרקות בוטוקס לשפתיים, הזרקות בוטוקס בפנים באזורים שונים ואפילו הזרקות בוטוקס בבית השחי. הבוטוקס הא חומר בטוח לחלוטין, הוא משתחרר מן הגוף לאחר כחצי שנה ולא משאיר כל תופעת לוואי, אין סיכונים של חוסר הצלחה ויצירת מראה שונה – הזרקות בוטוקס מביטות לך שיפור משמעותי במראה הפנים, עור חלק יותר ומראה צעיר יותר.
 

שילוב בין הזרקות בוטוקס לחומרי מילוי

הזרקות בוטוקס עוזרות לטשטש קמטים באזורים מאוד ספציפיים והם לא מתאימות לכל סוגי הקמטים. שילוב נכון בים הזרקות בוטוקס בפנים ובשפתיים למשל לבים חומרי מילוי שתפקידם למלא את הקמט מביאים את התוצאות הטובות ביותר. הזרקות בוטוקס משלבים עם חומרי מילוי טבעיים שנטמעים בגוף ולא גורמים לכל תופעת לוואי. בעזרת טכניקות זהירות רופא פלסטי יכול להביא לשיפור משמעותי במראה הפנים על ידי שילוב של הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי טבעיים. 
 

  

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים