מרטין קליניק - מרטין ויצמן
   

   
 
 
 
איה בן-דוד
רציתי להודות לכן על היחס האישי והמקצועי לאורך כל הדרך , מרגיש לי כל פעם מחדש שאני מגיעה לבית..
להמשך קריאה >>
רחלי פלדמן
כמו מגע קסם כבר מהטיפול הראשון התחלתי לראות תוצאות . אם רק היתי מגיעה אלייך עוד מההתחלה היתי חוסכת לעצמי המון עוגמת נפש זמן וכסף.
להמשך קריאה >>
אילנה ואטורי
אני רוצה לציין שמהטיפול הראשון היו לי תוצאות מדהימות וכמובן לאחר סיום הסדרה הפנים שלי נראו מדהימות...
להמשך קריאה >>
מירב בוקאי
למרטין היקרה רציתי לציין שאני מאוד מרוצה מהמקום האיכותי , שירות אדיב ונעים , יחס אישי תוצאות מושלמות ואפילו מיתעלות על המציאות...
להמשך קריאה >>
רוחה תמם
אני לקוחה נאמנה מזה 20 שנה. לאור הטיפול היסודי והמקצועי האמין והאכפתי. ממליצה בחום רב להגיע למרכז של מרטין ולהתרשם באופן אישי...
להמשך קריאה >>
אילנית סגיב
מהיום שהכרתי את מרטין הבנתי שזו הולכת להיות "חתונה קתולית " המקצועיות שלך והידע הרב שלך , האווירה הנעימה שבקליניקה מצד שני עושים את הטיפול לחוויה...
להמשך קריאה >>
ליקה קצנלסון
בכל ביקור את מפתיעה אותי מחדש בטיפול פנים שונה , פעם קאוויר פעם טיפול חמצן ופעם טיפול אנטי גרבינטציה..
להמשך קריאה >>
אירית סויסה
הצוות המדהים והתוצאות הניפלאות . הרבה בזכותך היום אני ללא שיער ועל זה נאמר " צריך לראות כדי להאמין " ...
להמשך קריאה >>
 
 
 
מבצעים חמים
בקרוב
 
מרטין ויצמן

   
 

כבר בילדותה חלמה מרטין ללמוד קוסמטיקה וקוסמטיקה רפואית, בשאיפה לתרום ליופיים של אנשים.בצעירותה סבלה מרטין עצמה מעור בעייתי ביותר,  וחיפשה אחר פתרונות איכותיים וארוכי טווח לבעיה.
לאחר לידת בתה הבכורה נרשמה מרטין לבית הספר לקוסמטיקה של מועדון "לאישה" , ובמקביל החלה לעבוד במכון קוסמטיקה מצליח בתל אביב, שם רכשה  ניסיון מקצועי רב, במקביל לרכישת ההשכלה בנושא.
לאחר כשנתיים, החלה מרטין לימודי כימיה ורפואה קוסמטית באוניברסיטת תל אביב,  ובמהלך לימודיה פתחה את מכון הקוסמטיקה, אשר פועל בהצלחה מרובה עד היום.
מאחורי מרטין וייצמן עומדות 30 שנים של ניסיון, התפתחות ולמידה בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית, יחד עם פיתוחים בלעדיים של חומרים פעילים לטיפולים קוסמטיים שונים, אשר באים לידי ביטוי יומיומי בטיפולים, ובשילוב עם רגישות ומקצועיות לכל אחד ואחת מלקוחותיה. 

 
 
 
 
   
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים