מרטין קליניק - מהם חומרי מילוי קמטים
 

מהם חומרי מילוי קמטים


מהם חומרי מילוי קמטים
ולכמה זמן הם מחזיקים? 


אילו חומרי מילוי קמטים קיימים בשוק?
ישנם לא מעט חומרי מילוי קמטים הנמצאים בשימוש על ידי תעשיית הקוסמטיקה. נהוג לחלק אותם לחומרי מילוי קמטים טבעיים וסינטטיים. הנטייה היום היא לעבור משימוש בחומרי המילוי הסינטטיים והקבועים לאלו הטבעיים יותר. חומרי מילוי קמטים בפנים כמו חומצה הילאורוניתוקלוגן הם הנפוצים ביותר ואלו המעניקים את התוצאה הטובה ביותר להחלקת קמטים.
 

כמה זמן מחזיקים חומרי מילוי קמטים?
חומרי מילוי קמטים טבעיים כמו הקלוגן למשל נספגים בגוף לאחר זמן מה. משך הספיגה תלוי באיכות המילוי, אזור המילוי וקצב ההחלמה הטבעי של כל אישה. באופן עקרוני ניתן לומר כי חומרי מילוי קמטים מחזיקים מעמד כחצי שנה כאשר שוב, חשוב מאוד להדגיש כי ההליך מאוד אינדיבידואלי. היתרון הגדול של חומרי מילוי קמטים בפנים שמקורם טבעי הוא שאין כל סיכון לתופעות לוואי. שלא כמו חומרים קבועים היכולים לגרום לתופעות לא נעימות כלל וכלל בגוף האדם, חומרי מילוי קמטים טבעיים אינם מזיקים, אינם גורמים לכאב או אי נוחות ונעלמים באופן טבעי לגמרי

מרכז מרטין קליניק ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, כך שהוא מאפשר לך לקבל את הפיתרון הנכון והשלם לצרכים האסתטיים שלך.
המרכז מציע ללקוחותיו שילוב של הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים יחד עם טיפולים קוסמטיים להחייאת העור, אשר יוצר שינוי משמעותי ביותר בזמן קצר.

מבצע מחירים יוני 2016 למילוי קמטים במרטין קליניק

יש לך הזדמנות חד פעמית לפתוח את הקיץ עם מראה צעיר, ללא ניתוח וללא טיפול פולשני.

טיפולים להצערת הפנים שלך ללא ניתוח וללא טיפול פולשני במרטין קליניק.
לחצי כאן לכל הפרטים ולפגישת יעוץ ללא תשלום >>
מרטין ויצמן

 
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים