מרטין קליניק - להפטר מהקמטים בשיטה חדשנית
 

להפטר מהקמטים בשיטה חדשנית


רוצה להרגיש נפלא בכל פעם שאת מסתכלת במראה ?
רוצה להפטר מהקמטים בשיטה חדשנית 


זה הזמן להכיר..
את הפנים החלקות החדשות שלך !


כל אישה (ולא מעט גברים), מעוניינת בעור פנים חלק מקמטים לנצח. אך בחלוף השנים, אין מנוס וקמטים מתחילים לתת את אותותיהם במצח, בעיניים, סביב השפתיים ועוד.


טכניקת מילוי קמטים, הינו האמצעי הטוב ביותר להפטר מקמטים אלו ולקבל עור פנים חלק וצעיר לאורך שנים. יחד עם זאת, תתקבל תוצאה טובה יותר,
 
 אם יבוצע פיסול פנים על ידי שחזור הנפחים אשר אבדו לאורך השנים.

אם בעבר טיפול בקמטים התמקד בטכניקת הזרקות בסיסית, הרי שכיום מילוי קמטים נעשה בשיטות מתקדמות מתוך תפיסה חדשנית. כמו כן, החומרים בהם משתמשים בטיפול הינם טבעיים ואין כל סיכון או תופעת לוואי לאחר מילוי הקמטים.

מילוי קמטים ושחזור נפחים – איך זה עובד ?

השיטה החדשנית ביותר בתחום הקמטים, הינה מילוי קמטים ופיסול פנים באמצעות שחזור נפחים בפניםי,..   מאפשרת להחדיר לפנים חומרי מילוי טבעיים כגון: קולגן, חומצה הילאורונית ועוד
 
  פיסול הפנים
זהו שילוב של מספר הליכים אסתטיים שמטרתם לשחזר את קווי המתאר ולהשיב לנו מראה כמו שנראינו בצעירותינו, הפעולה מתבצעת ע"י הוספת נפחים במקומות שאיבדו נפחים טבעיים מחמת הגיל. טכניקות ההזרקה בשכבות השונות של הפנים מאפשרות לפסל מחדש את הפנים.  
    
החדרת החומרים מבוצעת בצורה מדויקת מאי פעם. בניגוד לחומרים שאינם טבעיים ונותרים בגוף לעד, החומרים הללו הינם זמניים, כיוון שהם טבעיים ונספגים בו לאחר  שנה עד שנתיים, והתוצאות הינן טבעיות ומדהימות.
הליך פשוט וקצר.


מבצע מחירים יוני 2016 למילוי קמטים במרטין קליניק.
יש לך הזדמנות חד פעמית לפתוח את הקיץ עם מראה צעיר, ללא ניתוח וללא טיפול פולשני.

טיפולים להצערת הפנים שלך ללא ניתוח וללא טיפול פולשני במרטין קליניק.
לחצי כאן לכל הפרטים ולפגישת יעוץ ללא תשלום >>
מרטין ויצמן

 
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים