מרטין קליניק - כתמי שמש באשדוד
 

כתמי שמש באשדוד

מרכז מרטין קליניק ממוקד ומבוסס על רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית גם יחד, בכך הוא מאפשר לך לקבל את פיתרון נכון ושלם לכל הצרכים האסתטיים שלך.
המרכז ממוקם בדרום ומציע שילוב של הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים יחד עם טיפולים קוסמטיים להחייאת העור, השילוב הזה יוצר שינוי משמעותי ביותר בפרק זמן קצר.


מה זה הזרקות בוטוקס
הזרקות בוטוקס זה טיפול רגיש המתבצע באזור הכי חשוב בגוף האישה - הפנים שלה, מתוך כך חשוב לבחור במרכז טיפולים אמין ומקצועי אשר יכול לספק לך את כל הצרכים האסתטים שלך ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם נגישות טובה ושירות ברמה גבוהה.

למה כדאי להגיע מ- יבנה לעשות הזרקות בוטוקס
מרכזי טיפולים אסתטיים איכותיים נמצאים לרוב בכיוון מרכז הארץ, רוב הרופאים הטובים אינם מוכנים להגיע לדרום הרחוק בכדי לבצע טיפולים, מרכז מרטין קליניק נמצא באשדוד ומספק פלטפורמה לרופאים מומחים המגיעים מהמרכז כדי לספק טיפולים אסתטיים לכל תושבי הדרום.

מרטין קליניק זהו מרכז לטיפולים אסתטיים ואחד הנחשבים בתחום הזרקות הבוטוקס בדרום, המרכז מספק שירותים לרוב הישובים בדרום וכמובן לישובים באיזור יבנה לרבות, כפר הנגיד, גאליה, בית גמליאל, בן זכאי, בניה ועוד רבים אחרים.

הזרקות בוטוקס - הטיפול המשולב
הזרקת בוטוקס מיועדת בעיקר לקמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים:  מצח, בין הגבות והקמטים שבצידי העיניים. הטיפול בבוטוקס גורם להרפיית השרירים היוצרים את הקמטים והוא יעיל אף במניעת היווצרותם של קמטים אלו. חומרי מילוי משלימים את הטיפול ויוצרים נפח שגורם לקמט להעלם. טכניקה זו משתמשים להעלמת קמטים מצידי האף והפה והקמטים שבין זוויות הפה לסנטר, שיפור מראה הלחיים השקועות והשפתיים שמאבדות נפח.  חומרי המילוי נטמעים במשך הזמן בגוף ואינם יוצרים תופעות לוואי .
שילוב של הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים יחד עם טיפולים קוסמטיים להחייאת העור יוצר שינוי משמעותי ביותר בזמן קצר.

הצוות של מרטין קליניק מורכב מרופאים מומחים בתחומם בעלי שם ולא רק בדרום הארץ , כל רופא/ה מתמחה בקשת טיפולים בהם הוא מוביל בתחומו, ומאפשר להתאים לך תוכנית טיפולית אישית, נכונה עבורך, על פי הצרכים האסתטיים אל מול הנתונים הפיזיולוגים שלך. אי לכך כל ההזרקות מבוצעות בידי רופאה מומחית באסתטיקה רפואית ובעלת מיומנות גבוהה וניסיון רב שנים.

אם את תושבת יבנה וסביבתה ומעוניינת בטיפול הזרקות בוטוקס מרטין קליניק הוא המקום הנכון עבורך, פני כעת לקבלת פרטים וייעוץ חינם לא מחייב
עיצוב האתר:    
לייבסיטי - בניית אתרים